2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Dąbrowa Górnicza
Dodane 04 kwietnia 2024

Doradca Ubezpieczeniowy

Wynagrodzenie

5 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Zanim klikniesz. "Aplikuj" mogę zdradzić ,że praca w moim zespole polega na aktywnej pracy , oraz na jakościowej obsłudze dotychczasowych klientów oraz pozyskanych nowych klientów .

Dlatego też poszukuje osoby która to naprawdę lubi jest zaangażowana w 100% w to ,co robi .

Jeśli czujesz że to miejsce dla Ciebie .to czytaj dalej. Poznasz warunki współpracy;

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza ,Sosnowiec ,Katowice .Jaworzno ,Będzin ,Czeladź, Siemianowice Śląskie, Tychy, Mysłowice, Zabrze,

Wymagania

  • Dobra organizacja pracy;

    Umiejętność szybkiego uczenia się i adaptacji;

  • Minimum średnie wykształcenie (nie zawodowe)

    Lubisz pracę z klientami

  • Szukasz stabilnego i dochodowego biznesu na lata

  • Jesteś aktywny i przedsiębiorczy, a także cenisz sobie samodzielność i możliwość decydowania o wysokości swoich zarobków

  • Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizje +premie);

  • Szeroką ofertę produktów ubezpieczeniowych;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pakiet szkoleń branżowych;

  • Przyjazną atmosferę Praca w dynamicznym zespole sprzedażowym pod opieką cenionych na rynku menadżerów sprzedaży.

  • Indywidualne wsparcie i program motywacyjny dla nowych kandydatów.

  • Wsparcie w prowadzeniu działalności

  • Udział w konkursach sprzedażowych z nagrodami finansowymi i rzeczowymi

  • Katalog szkoleń, który pomoże w zdobyciu najważniejszej wiedzy z zakresu ubezpieczeń – szkolenia z wiedzy o produktach, a także z technik sprzedaży

  • Udział w dedykowanych programach

  • Twój zakres obowiązków

•Analiza potrzeb klienta

•Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz klientów

•Sprzedaż ubezpieczeń życiowych

•Budowanie własnej bazy klientów

• Praca na systemach informatycznych

Analiza potrzeb klientów i dobór odpowiednich rozwiązań ubezpieczeniowych;

Przygotowywanie i prezentowanie ofert ubezpieczeniowych;

Poznajmy się Chętnie porozmawiam z tobą o ewentualnej współpracy .

Proszę o przesłanie CV

-płaca 50*******00 zł -mies. brutto a z czasem i więcej

Wymiar pracy; pełny etat i elastyczne godziny pracy

Typ umowy; B2B na stabilnych i bezpiecznych warunkach

Na CV proszę o załączenie klauzuli;

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Państwa Firmę danych osobowych zawartych w moim CV dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu "

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 826028949