2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Oliwa
Dodane 16 kwietnia 2024

Doradca ubezpieczeniowy

Wynagrodzenie

4 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Oliwa

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Nationale Nederalnden - jesteśmy liderem technologicznym w branży, ale mamy świadomość, że nowoczesne technologie nigdy nie zastąpią prawdziwej rozmowy. W biznesie opieramy się na relacjach i zrozumieniu potrzeb drugiego człowieka. Dlatego doradcy ubezpieczeniowi będą nam potrzebni ZAWSZE.

Malowanie trawy na zielono? Nie w naszym przypadku! W Nationale-Nederlanden o pracy mówimy wprost. Liczy się troska, bezpieczeństwo i zaangażowanie. Jak dbamy o to, co ważne? Nie zawsze jest łatwo! Sukces zawodowy nie spada z nieba i mocno na niego pracujemy. Ale powiemy prosto z mostu – jeśli się zaangażujesz, szybko przekonasz się, że warto.

Twój zakres obowiązków:

· Poszukiwanie nowych klientów – indywidualnych oraz firmowych – w celu powiększania portfela klientów.

· Cykliczne spotkania z klientami oraz stały kontakt telefoniczny – pamiętaj, dialog to u nas podstawa.

· Realizowanie celów sprzedażowych – czyli zarabianie poprzez pomaganie.

· Obsługiwanie portfela klientów oraz dopasowywanie oferty do ich potrzeb.

To oferujemy:

· Max! Czyli ile… ? Sprawdź! Oprócz dochodu podstawowego oferujemy premię bez górnego limitu.

· Twój przychód oparty będzie o wysoką część stałą oraz atrakcyjny system prowizyjny (wynagrodzenie w przedziale 4 000 – 10 000 zł).

· Możesz liczyć na realne możliwości rozwoju już od samego początku. Zakładamy, że nie musisz wszystkiego wiedzieć od razu. Podpowiemy co i jak, nawet w kwestii pozyskiwania klientów.

· Zapomnij o sztywnych ramach, bo czas Twojej pracy będzie elastyczny. Grafik dopasowujesz do swojego życia prywatnego. Nie na odwrót.

· Praca w biurze czy w domu? To Ty podejmujesz decyzję – działamy hybrydowo.

· Poza wynagrodzeniem zapewniamy prywatne ubezpieczenie medyczne, kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe, programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe.

· Z nami nie będziesz stać w miejscu – możesz się rozwijać i w przyszłości objąć stanowisko Menedżera Zespołu Sprzedaży.

U nas bazę klientów pomoże Ci skompletować Twój manager. Za to na starcie wymagamy od Ciebie:

· Wykształcenia min. średniego.

· Daru przekonywania.

· Przedsiębiorczości, zaangażowania i nastawienia na realizację celu.

· Otwartości na współpracę w oparciu o umowę B2B.

· Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta. (Ale jeśli masz wszystko, co wymieniliśmy wyżej, to zapewnimy Ci odpowiednie narzędzia i szkolenia, które przygotują Cię do tego zawodu!)

Brzmi dobrze? Aplikuj!

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Oliwa
ID: 891780547