2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Świętokrzyskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kielce
Dodane 12 kwietnia 2024

Ekspert ds. ubezpieczeń

Wynagrodzenie

5 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Budujemy nowy zespół w woj. świętokrzyskim w mocno rozwijającej się strukturze. Stawiamy na pozytywną energię, konsekwencję i upór. Ludzi, którzy chcą się rozwijać i zarabiać duże pieniądze.

Jeśli szukasz niestandardowej pracy, pełnej wyzwań, rozwoju to właśnie miejsce dla Ciebie!

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów w sektorze biznesowym i indywidualnym

  • Sprzedaż produktów z sektora Finansowego

  • Obsługa obecnych klientów według określonych standardów

Jesteś odpowiednim kandydatem, jeśli:

  • Posiadasz min. średnie wykształcenie

  • Jesteś otwarty i posiadasz łatwość nawiązywania relacji

  • Potrafisz słuchać potrzeb klienta

  • Masz pozytywną energię i zapał do nowych wyzwań!

     Nie czekaj – aplikuj już dziś i otwórz się na nowe możliwości!

 W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 911188828