2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Biskupiec
Dodane 11 kwietnia 2024

Doradca Ubezpieczeniowy PZU

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Biskupiec

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Oczekujesz WIĘCEJ niezależności i czasu, by realizować się zawodowo? A może czas na WIĘCEJ wartościowych relacji, wyzwań, i docenienia finansowego? Dołącz do nas i daj sobie przestrzeń… na WIĘCEJ. Realizuj z Nami misję, zapewniania ludziom poczucia komfortu i bezpieczeństwa.

Twój zakres obowiązków:

·       Pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz firmowych.

·       Spotkania z klientami oraz stały kontakt telefoniczny.

·       Aktywna sprzedaż produktów ubezpieczeniowych.

·       Wysoki poziom obsługi klientów oraz dopasowywanie oferty do ich potrzeb.

To oferujemy:

·       WIĘCEJ na Twoim koncie Twoja prowizja od sprzedaży nie ma u nas górnej granicy i jest równie wysoka, co Twoje zaangażowanie.

·       WIĘCEJ elastyczności – pracujesz w oparciu o swoją działalność gospodarczą. Twoje wynagrodzenie nie ma limitów zarobkowych, a Ty masz większą elastyczność podatkową.

·       WIĘCEJ praktycznych narzędzi – wspieramy naszych Doradców praktycznymi narzędziami np. platformy szkoleniowe i sprzedażowe, które pomagają w sprzedaży i wymianie wiedzy.

·       WIĘCEJ praktycznej wiedzy – nauczymy Cię wszystkiego o ubezpieczeniach, to co będzie Ci potrzebne. Zależy nam na Twoim sukcesie zawodowym.

·       WIĘCEJ z życia – zapomnij o sztywnych ramach, bo swój grafik dopasowujesz do życia prywatnego. Nie na odwrót!

·       WIĘCEJ motywacji – programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

·       WIĘCEJ dodatkowych korzyści – ubezpieczenie grupowe.

 Nasze wymagania:

·        Otwartość na współpracę w oparciu o umowę B2B (własna działalność gospodarcza).

·        Wykształcenie min. średnie – warunek konieczny

·        Przedsiębiorczości, zaangażowania i nastawienia na realizację celu.

·        Zdolności komunikacyjne, nastawienia na cel i świetne zorganizowanie czasu pracy.

·        Nastawienie na długofalową współpracę.

·        Gotowość do zdobywania wiedzy.

·        Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta. (Ale jeśli masz wszystko, co wymieniliśmy wyżej, to zapewnimy Ci odpowiednie narzędzia i szkolenia, które przygotują Cię do tego zawodu!)

Rozumiemy Twoje ambicje, potrzeby i marzenia, dlatego dbamy o Twoją satysfakcję finansową, ale też dajemy Ci przestrzeń na WIĘCEJ samorealizacji. Jak? Oferując innowacyjne narzędzia, ciekawe ścieżki rozwoju i produkty, które aż chce się polecać.

Lokalizacja

Biskupiec,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Biskupiec
ID: 911002236