2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Łódzkie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Bełchatów
Dodane 11 kwietnia 2024

Kierownik Zespołu - Radomsko Wieluń

Wynagrodzenie

7 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bełchatów

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja onlineKadra kierownicza

Opis

Twój zakres obowiązków

·       Zarządzanie kilkuosobowym zespołem sprzedażowym

·       Rozbudowa struktury sprzedażowej podległych Agentów

·       Realizacja planu sprzedażowego wspólnie z zespołem w zakresie produktów ubezpieczeniowych oraz inwestycyjnych

·       Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku dzięki budowaniu relacji z klientami i organizacjami

·       Wsparcie zespołu w realizacji codziennych zadań i ich realizacji

·       Odpowiedzialność za procesy, których celem jest zapewnienie najwyższych standardów obsługi Klienta

·       Realny wpływ na tworzenie i realizację strategii działań Oddziału

Nasze wymagania

·       Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym

·       Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne

·       Zaangażowanie i entuzjazm

·       Czynne prawo jazdy kat. B

·       Gotowość do podjęcia współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą

 Nasze wymagania:

·        Otwartość na współpracę w oparciu o umowę B2B (własna działalność gospodarcza).

·        Wykształcenie min. średnie – warunek konieczny

·        Przedsiębiorczości, zaangażowania i nastawienia na realizację celu.

·        Zdolności komunikacyjne, nastawienia na cel i świetne zorganizowanie czasu pracy.

·        Nastawienie na długofalową współpracę.

·        Gotowość do zdobywania wiedzy.

·        Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta.

Lokalizacja

Bełchatów,

Łódzkie

Łódzkie, Bełchatów
ID: 904687474