2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Łódzkie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Skierniewice
artur.krol
Dodane 30 kwietnia 2024

Doradca ubezpieczeniowy/Specjalista ds. obsługi klienta

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

Obowiązki:

  • prowadzenie spotkań biznesowych;

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami zgodnie z określonymi standardami;

  • analiza potrzeb i oczekiwań Klienta celem skonfigurowania najlepszych rozwiązań;

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy;

  • realizowanie indywidualnie założonych planów;

  • stałe aktualizowanie i pogłębianie wiedzy z dziedziny finansowo-ubezpieczeniowej.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie;

  • wysoka kultura osobista oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • pozytywne nastawienie do pracy z Klientem;

  • doskonała organizacja pracy;

  • profesjonalne podejście do powierzonych zadań;

  • orientacja na osiąganie rezultatów.

Oferujemy:

  • szereg szkoleń zawodowych przygotowujących do pracy

  • wsparcie na każdym etapie pracy

  • Multisport

  • ubezpieczenie grupowe

  • prywatna opieka medyczna Medicover

  • DLA DOŚWIADCZONYCH HANDLOWCÓW 10.000-20.000 ZŁ

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 913923580