2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Ciechanów
Dodane 25 kwietnia 2024

Doradca Wizerunku - Salon Bytom lub Vistula Ciechanów

Wynagrodzenie

3 221 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ciechanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Doradca Wizerunku – Salon Vistula/Bytom Ciechanów

Zakładam, że skoro czytasz to ogłoszenie, to interesujesz się modą oraz stylizacją ubrań. Przypuszczam, że cieszyłaby Cię możliwość pracy w firmie, która oferuje wysokiej jakości garderobę dla mężczyzn ceniących klasykę i elegancję.

Liczę również na to, że szukasz pracodawcy godnego zaufania, gwarantującego godne warunki pracy oraz stabilność zatrudniania.

Chcę wierzyć, że szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwinąć osobisty potencjał oraz nabyć cennych umiejętności zawodowych.

Jeśli moje założenia dotyczą Ciebie, to być może jesteś osobą, której szukamy. Szukamy bowiem życzliwej i zmotywowanej osoby na stanowisko Doradca Wizerunku w Salonie Bytom.

BYTOM to polska marka, z historią sięgającą 1945 roku, w której tradycja spotyka się ze współczesną wizją krawiectwa i mody męskiej. W myśl tej zasady powstają kolekcje, w szczególności legendarne już garnitury stworzone ze szlachetnych włoskich tkanin, uszyte w polskich szwalniach. BYTOM w swoich działaniach nawiązuje do szeroko pojętej kultury i sztuki, przypominając wybitne osobowości; współpracuje z polskimi artystami, aktorami, fotografami, muzykami.

W Salonie Bytom kierujemy się następującymi zasadami:

• Życzliwa szczerość wobec klienta oraz współpracowników;

• Praca to więcej niż zarabianie pieniędzy - to pasja i możliwość samorealizacji;

• Skupiamy się doradztwie wizerunkowym a nie na nachalnej sprzedaży.

Jeśli nasze zasady pracy są Ci bliskie oraz szukasz miejsca pracy, które będzie dla Ciebie “drugim domem”, to zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych.

Zakres obowiązków na stanowisku pracy:

I. Doradztwo wizerunkowe.

• rekomendowanie ubrań w zależności od okazji, sylwetki i typu urody klienta;

• doradzanie w zakresie indywidualnego doboru fasonu, kolorystyki oraz stylu ubrań;

• informowanie o bieżących trendach w modzie oraz technologiach wytwarzania materiałów.

II. Zadania organizacyjno-administracyjne.

• dbanie o porządek w salonie oraz wygląd ekspozycji;

• obsługa kasy fiskalnej oraz zwrotów i reklamacji;

• zamawianie i odbiór towaru.

Nasze wymagania:

• wykształcenie min średnie;

• zamiłowanie do mody oraz stylizacji ubrań;

• biegła obsługa komputera;

• wysoka kultura osobista;

• naturalność i życzliwość;

Oferujemy:

• umowa zlecenie - okres próbny 3 miesiące, potem umowa na czas nieokreślony;

• godziny pracy: pn-sb 10 -20 na zmianę z dniem wolnym,

• wynagrodzenie netto minimum 3221/ górnej granicy brak

• premie miesięczne po okresie próbnym:

• realizacja planu sprzedażowego na poziomie 80% ( premia minimum 500 netto )

• realizacja planu na poziomie 100% ( premia minimum 850 netto )

• realizacja planu na poziomie 120% ( premia minimum 1200 netto )

• profesjonalne wdrożenie do pracy pod okiem doświadczonego menedżera;

• szkolenia sprzedażowe i produktowe;

• miejsce pracy: Centrum Handlowe Mrówka w Ciechanowie

Jeśli chcesz dołączyć do naszej firmy i rozwijać ją wspólnie z nami, złóż CV ze zdjęciem lub bez zdjęcia lub skontaktuj się z nami telefonicznie: 50*******63

Lokalizacja

Ciechanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ciechanów
ID: 688069300