2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Śląskie
  6. Szkolnictwo - Katowice
  7. Szkolnictwo - Śródmieście
Dodane 10 kwietnia 2024

Doradca Zawodowy Katowice, Bytom, Sosnowiec, Tychy, Gliwice

Wynagrodzenie

9 780 - 9 781 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

AKTUALNE!!!

Doradca zawodowy -Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy; atrakcyjne wynagrodzenie; 2 etaty (Sosnowiec, Katowice, Tychy, Bytom, Gliwice)

Wymagane doświadczenie:

·        wykształcenie wyższe kierunkowe (doradca zawodowy);

·        doświadczenie w postaci co najmniej 500 godzin doradztwa zawodowego zrealizowanego w ciągu trzech ostatnich lat przed rozpoczęciem projektu tj. 05.2024;

·        Doświadczenie w pracy z różnym profilem klientów (bezrobotni, pracujący, bezdomni).

Główne zadania:

·        budowanie motywacji do rozwoju osobistego i zawodowego uczestników,

·        wsparcie w analizie potrzeb rozwojowych z wykorzystaniem modelu Bilansu Kompetencji,

·        wsparcia w wyborze odpowiednich usług.

·        wsparcie w przypadku kompetencji cyfrowych wykorzysta narzędzia euro pass.

Zatrudnienie maj/czerwiec

Prosimy o przesyłanie CV do dnia 2 maja 2024 roku.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji udziela Pani Monika tel: 51*******05.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 909122462