2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bielsko-Biała
Dodane 25 kwietnia 2024

Doradca Zawodowy w projekcie unijnym

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wektor Consulting sp. z o.o.

ul. Adama Mickiewicza 29

40-085 Katowice

www.wektor.org.pl

Dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z 20 letnim doświadczeniem w realizacji projektów współfinansowanych ze środków unijnych. Rozpoczynamy realizację kolejnych przedsięwzięć! Szukamy osoby na stanowisko Doradcy Zawodowego, która z zaangażowaniem podejdzie do wyzwań związanych z obsługą Biura Obsługi Klienta i Uczestników Projektu. Jeśli jesteś komunikatywną, otwartą osobą, która ceni sobie pracę w zespole, chcemy Cię poznać!

Twoje przyszłe zadania:

•   Doradztwo w zakresie zakładania kont EuroPass oraz MojePortfolio, aby maksymalizować potencjał rozwojowy Uczestników Projektu.

•   Aktywne promowanie Bazy Usług Rozwojowych i motywowanie Uczestników Projektu do rozwoju umiejętności, kompetencji lub nabycia nowych kwalifikacji.

•   Wsparcie Uczestników w analizie ich potrzeb rozwojowych, z wykorzystaniem modelu Bilansu Kompetencji.

•   Pomoc w wyborze odpowiednich usług rozwojowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i celów.

•   Doradztwo / wsparcie dla Uczestników Projektu w zakresie kompetencji cyfrowych przy ocenie ich poziomu , wykorzystanie  narzędzi tj. „Europejskie narzędzie do oceny poziomu kompetencji cyfrowych”, „DigComp”.

• Posługiwanie się dodatkowymi narzędziami diagnostycznymi (np. testami do badania predyspozycji, zainteresowań i umiejętności; narzędziami do oceny motywacji).

Czego oczekujemy?

·  Wykształcenie wyższe kierunkowe oraz minimum 500h doradztwa zrealizowanych w ciągu trzech ostatnich lat (04.2021 - 03.2024)

·         Wysokie umiejętności komunikacyjne i otwartość na ludzi.

·         Systematyczność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

·         Umiejętność efektywnej pracy w zespole.

Co oferujemy?

·         Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

·         Przyjazne środowisko pracy, gdzie każdy członek zespołu jest ważny.

·         Wsparcie i wdrożenie na początku ścieżki zawodowej,

Jeśli czujesz, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie, nie zwlekaj! Prześlij nam swoje CV i dołącz do naszego zespołu. Czekamy na Ciebie, aby razem tworzyć niepowtarzalną wartość dla naszych Klientów i Uczestników Projektów.

·         Aplikuj teraz i zacznij swoją przygodę z nami!

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 914370274