2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Ryki
Dodane 08 kwietnia 2024

Doradca żywieniowy/Przedstawiciel handlowy STW S.A.

Lokalizacja

Ryki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

STW S.A

Polski Producent Pasz

Zatrudni:

Doradców żywieniowych / Przedstawicieli handlowych

 Do działu bydła w regionach :

Region 1: powiaty: Siedlce / Łosice

Region 2: powiaty: Biała Podlaska / Radzyń Podlaski / Parczew / Włodawa

Region 3: powiaty: Ryki / Garwolin

Zakres obowiązków:

- Rozwój sprzedaży oferowanych produktów ( pasze / premiksy / preparaty mlekozastępsze )  dla bydła mlecznego i opasowego

- Merytoryczne wsparcie hodowców  w zakresie żywienia i stosowania oferowanych produktów

- Rozbudowa sieci dystrybucyjnej, oraz pozyskiwanie nowych klientów

- Realizacja założeń sprzedażowych

- Monitorowanie zmian rynkowych i działań konkurencji

- Aktywne budowanie wizerunku firmy, oraz uczestnictwo w targach, szkoleniach i akcjach promocyjnych firmy.

Wymagania:

- Wykształcenie techniczne, lub wyższe o kierunku: Zootechnika / Weterynaria / Rolnictwo

- Otwartość na kontakty z ludźmi, oraz umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych

- Samodyscyplina, wytrwałość i zaangażowanie w powierzane zadania i obowiązki

- Znajomość obsługi komputera ( MS Office )

- Prawo jazdy kat. B

- Doświadczenie handlowo – doradcze z branży okołorolniczej będzie dodatkowym atutem

 Oferujemy:

- Atrakcyjne i przejrzyste zasady wynagrodzenie ( Wynagrodzenie zasadnicze + czytelny system premiowy)

- Pakiet szkoleń wprowadzających w tematykę żywienia bydła i współpracy z hodowcami

- Niezbędne narzędzia pracy ( Samochód służbowy, laptop , telefon ), także do użytku prywatnego.

- Pakiet ubezpieczania grupowego na życie

- Benefity okolicznościowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego i oświadczenia RODO niezbędnego do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na adres email.

Lokalizacja

Ryki,

Lubelskie

Lubelskie, Ryki
ID: 910243428