2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Żnin
Zespół Rekrutacji i Szkoleń YES
Dodane 26 kwietnia 2024

Doradczyni / Doradca Klienta w Salonie VERONA (0,5 etatu)

Lokalizacja

Żnin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyRekrutacja online

Marka Verona powstała z miłości do biżuterii. Daje możliwość podarowania radości sobie oraz bliskim i poczucie przyjemności z obdarowywania. Wysoka jakość i jednocześnie przystępna cena sprawiają, że każda kobieta może sobie na nią pozwolić.

Od ponad 20 lat klienci doceniają naszą złotą, srebrną i stalową biżuterię ozdobioną kamieniami szlachetnymi. Profesjonalizm naszej pracy został wyróżniony w wielu niezależnych rankingach, jak choćby PRCH Retail Awards czy ranking najlepszych salonów jubilerskich Polskiego Instytutu Badań Jakości.

Twój zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż i obsługa osób odwiedzających Salon

  • dbanie o estetykę i wygląd Salonu zgodnie ze standardami firmy

  • dbanie o wysoką jakość ekspozycji biżuterii

  • obsługa kasy fiskalnej

  • aktywna obsługa procesu reklamacji

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży/obsłudze lub predyspozycje do pracy w tym obszarze

  • wysokie zdolności komunikacyjne

  • entuzjazm i inicjatywa w podejmowaniu działań

  • wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży jubilerskiej

  • doświadczenie w pracy w sieciach handlowych

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy:

  • nagrody dla najlepszych Salonów każdego miesiąca (program motywacyjny)

  • szkolenia sprzedażowe i produktowe, wspomagające rozwój Twoich kompetencji

  • współpracę z profesjonalistami(-kami), którzy(-e) pomogą Ci w zrozumieniu branży

  • możliwości rozwoju umiejętności w zakresie: profesjonalnej obsługi osób odwiedzających Salon, stylizacji, ekspozycji

Etapy rekrutacji:

  • Analiza CV przez Menedżera(-kę) z Salonu

  • Rozmowa telefoniczna z Menedżerem(-ką) Salonu

  • Spotkanie z Menedżerem(-ką) Salonu

  • Informacja zwrotna nt. decyzji

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żnin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Żnin
ID: 909669426