2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Kujawsko-pomorskie
  5. Kierowca - Bydgoszcz
Dodane 22 kwietnia 2024

Dostawca kierowca kat. C Bydgoszcz

Wynagrodzenie

6 000 - 7 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

DOSTAWCA KIEROWCA kat. C

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Oferujemy:

·        Umowa o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia

·        W okresie zatrudnienia refundacja karty kierowcy oraz kursu dokształcającego kierowcy

·        Atrakcyjny prowizyjny system wynagradzania

·        Wyższy wymiar urlopu niż przewiduje Kodeks Pracy

·        Pięciodniowy tydzień pracy (weekendy i święta wolne)

·        Możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu samochodów ciężarowych

·        Prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie, bogaty pakiet socjalny

·        Woda źródlana i urządzenie dozujące do wykorzystania w domu

·        Przyjazna atmosfera pracy w stabilnej, międzynarodowej firmie

Nasze oczekiwania:

·        Prawo jazdy kat. C

·        Karta kierowcy oraz ukończony kurs na przewóz rzeczy lub gotowość do uzyskania uprawnień na koszt pracodawcy

·        Książeczka sanepid lub możliwość wykonania badań przy zatrudnieniu

·        Energia i pozytywne nastawienie

·        Umiejętność nawiązywania relacji z Klientem i innymi Pracownikami

Zadania na stanowisku:

·        Realizacja dostaw wody i produktów z oferty Eden do Klientów

·        obsługa i bezpośredni kontakt z Klientem

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 794283454