2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Pomorskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Gdańsk
  6. Dostawca, kurier miejski - Piecki-Migowo
Dominos Pizza
Dodane 29 maja 2024

Dostawca Pizzy, Domino's Pizza Gdańsk

Wynagrodzenie

27,70 - 28,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Piecki-Migowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

O nas

Dołącz do Domino’s Pizza jako Dostawca! Rodzaj pojazdu: firmowy skuter Ilość godzin pracy w tygodniu: około od 10 do 40 h Adres restauracji: ul. Żylewicza 2 Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczanie zamówień do klientów restauracji

Nasze wymagania

  • Ukończone 18 lat i posiadania uprawnień do kierowania samochodem osobowym lub skuterem (osoby urodzone po 19.01.1995 muszą posiadać prawo jazdy kategorii B lub AM)
  • Aktualna książeczka Sanepid lub chęć jej wyrobienia
  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Stawka od 27,70  zł brutto/h
  • Ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia współpracy
  • 50% zniżki na nasze produkty
  • Możliwość skorzystania z programu poleceń pracowniczych
  • Pracę dostępną od zaraz
  • Elastyczne godziny pracy (po ustaleniu dyspozycyjności z Kierownikiem)
  • Wyposażenie firmowe dla Dostawcy
  • Posiłek pracowniczy
  • Terminowe wynagrodzenie
  • Jasno określony rejon dostaw
  • Udział w rozwoju w jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdańsk, Piecki-Migowo
ID: 918569513