2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Mazowieckie
  5. Dostawca, kurier miejski - Warszawa
  6. Dostawca, kurier miejski - Praga-Południe
Dominos Pizza
Dodane 04 maja 2024

Dostawca Pizzy, Domino's Pizza Terespolska, Warszawa

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. AMożliwe środki transportu: Motocykl / Skuter, RowerDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Dołącz do Domino’s Pizza jako Dostawca!

- Rodzaj pojazdu: firmowy skuter

- Ilość godzin pracy w tygodniu: etat

- Adres restauracji: Terespolska 17, Warszawa

Zakres obowiązków:

- Dostarczanie zamówień do klientów Domino's Pizza

Oczekujemy:

- Ukończonych 18 lat i posiadania uprawnień do kierowania samochodem osobowym lub skuterem (osoby urodzone po 19.01.1995 muszą posiadać prawo jazdy kategorii B lub AM)

- Aktualnej książeczki Sanepid lub gotowości jej wyrobienia

- Dyspozycyjności

Czego możesz od nas oczekiwać?

- Stawki od 27,70 zł brutto/h

- Ubezpieczenia NNW od pierwszego dnia współpracy

- Do 50% zniżki na nasze produkty

- Możliwości skorzystania z programu poleceń pracowniczych

- Pracy dostępnej od zaraz

- Elastycznych godzin pracy

- Wyposażenia firmowego dla Dostawcy

- Posiłku pracowniczego

- Terminowego wynagrodzenia

- Jasno określonego rejonu dostaw

- Udziału w rozwoju w jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 911533804