2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Tychy
Dodane 22 kwietnia 2024

Dostawca sprzętu AGD/RTV - Kierowca/Pomocnik/Monter

Wynagrodzenie

4 600 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. B

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w branży Home Delivery, działająca na terenie śląska. Oferują kompleksową usługę dostawy, wniesienia, montażu oraz instalacji sprzętu AGD/RTV dla znanych sieci marek.

Poszukujemy Dostawcy/montera sprzętu AGD/RTV, który będzie odpowiedzialny za doręczania oraz instalację sprzętu.

Zakres obowiązków:

·         Dostarczenie sprzętu AGD/RTV do klientów

·         Montaż sprzętu AGD/RTV

·         Uzupełnianie wewnętrznego systemu

Oczekiwania:

·         Prawo jazdy Kat. B

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Wysoka kultura osobista

Mile widziane:

·         Uprawnienia gazowe i SEP do 1kV (jeżeli ich nie posiadasz, firma pomoże je zdobyć)

Oferujemy:

·         Pracę w podwójnej obsadzie

·         Samochód dostawczy

·         Narzędzia niezbędne do montażu

·         Praca od poniedziałku do piątku + 1 sobota w miesiącu

Firma posiada ustrukturyzowaną ścieżkę zawodową;

1.      Pomocnik/dostawca – 3500zł na „rękę”

2.      Dostawca/monter – 4000zł  na „rękę

3.      Instalator – 4500zł na „rękę”

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5minutowej rozmowy telefonicznej, 30-minutowej rozmowy wideo bądź w siedzibie firmy, jeden dzień płatny próbny (dowolny dzień tygodnia bądź sobota), spotkanie z prezesem. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 913671091