2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Łódzkie
  6. Kucharz - Pawlikowice
Compass Group
Dodane 24 kwietnia 2024

Doświadczony kucharz do restauracji pracowniczej w Pawlikowicach

Lokalizacja

Pawlikowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego.

Obecnie w związku z otwarciem nowej restauracji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kucharz

Miejsce pracy: Pawlikowice 155 (restauracja pracownicza)

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-14.00/ 18.00-2.00.

Opis stanowiska:

• Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy.

• Dbanie o estetykę przygotowanych i serwowanych potraw.

• Zarządzanie produkcją,

• Układanie menu.

• Robienie zamówień.

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku.

• Umiejętność pracy na recepturach.

• Otwartość na zmiany, operatywność i kreatywność.

• Bardzo dobra organizacja pracy.

• Praktyczna znajomość systemu HACCP.

• Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego.

• Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę,

• System bonusowy powiązany z osiąganymi wynikami,

• Szkolenia wewnętrzne,

• Przyjazną atmosferę pracy,

• Bezpłatne posiłki pracownicze,

• Pakiet benefitów: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart sportowych.

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pawlikowice,

Łódzkie

Łódzkie, Pawlikowice
ID: 882467372