2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Dolnośląskie
  6. Logistyka - Komorniki
Dodane 11 kwietnia 2024

Doświadczony logistyk

Lokalizacja

Komorniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poleasingowe.pl sp. Z o.o. poszukuje doświadczonego logistyka z umiejętnościami w zakresie transportu krajowego oraz wiedzą techniczną.

Zadania i obowiązki:

- Planowanie, organizacja i koordynacja procesów logistycznych związanych z transportem krajowym.

- Monitorowanie i optymalizacja przepływu towarów, zapewniając terminową dostawę.

- Zarządzanie flotą pojazdów oraz współpraca z firmami transportowymi.

- Prowadzenie negocjacji z dostawcami i klientami w celu uzyskania korzystnych warunków współpracy.

- Przeprowadzanie wycen transportowych i ustalanie cen usług logistycznych.

- Dopilnowanie terminów realizacji zleceń oraz dbanie o wysoką jakość obsługi klienta.

- Opieka nad kierowcami i zapewnienie im niezbędnej pomocy oraz wsparcia.

- Aktywne pozyskiwanie nowych zleceń i budowanie relacji z potencjalnymi klientami.

Wymagania:

- Doświadczenie na stanowisku logistyka, minimum 1 rok.

- Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji.

- Zdolność do przeprowadzania wycen transportowych i analizy kosztów.

- Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność zarządzania czasem.

- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

- Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

- Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie kolegów z zespołu.

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email: [adres email] lub kontakt telefoniczny pod numerem [numer telefonu]. W temacie wiadomości prosimy o wpisanie: "Aplikacja na stanowisko Logistyka".

Poleasingowe.pl sp. Z o.o. jest pracodawcą równych szans i nie dyskryminuje ze względu na płeć, wiek, orientację seksualną, niepełnosprawność czy pochodzenie etniczne.

Lokalizacja

Komorniki,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Komorniki
ID: 911057309