2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Lubelskie
  6. Spedycja - Piaski
Dodane 24 kwietnia 2024

Doświadczony spedytor krajowy

Lokalizacja

Piaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy doświadczonego spedytora krajowego. Firma zajmuję się przewozem produktów spożywczych oraz zbóż (firanki, chłodnie, patelnie).

Główne wymagania i obowiązki:

  • Planowanie tras, monitorowanie przebiegu transportu, współpraca z kierowcami

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B

  • Znajomość zasad czasu pracy kierowców oraz przepisów dotyczących transportu drogowego

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora, z preferencją w transporcie krajowym

    Wynagrodzenie oferowane na stanowisku Spedytora Krajowego będzie uzależnione od doświadczenia, umiejętności oraz wkładu kandydata.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu 50*******06 lub 50*******03.

Lokalizacja

Piaski,

Lubelskie

Lubelskie, Piaski
ID: 746510503