2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Otwock
Dodane 07 maja 2024

Doświadczony stolarz, parkiety, balustrady, schody!

Lokalizacja

Otwock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opiela Parkiety.pl  jest polską firmą rodzinną, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. Realizujemy usługi parkieciarskie na terenie województwa mazowieckiego oraz województw ościennych. Posiadamy dwa własne salony sprzedaży, gdzie oferujemy sprzedaż i kompleksowe usługi montażu artykułów drewnianych do wykończenia wnętrz, czyli: wszelkiego rodzaju podłogi drewniane, podłogi LVT, panele podłogowe, listwy, schody, balustrady, tarasy drewniane i kompozytowe, drzwi, blaty kuchenne, parapety, środki do pielęgnacji, chemię i artykuły parkieciarskie, a także renowacje podłóg, schodów i tarasów.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PARKIECIARZ, doświadczony stolarz

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku,

  • pensję wypłacaną tygodniowo,

  • bezpłatne firmowe ubranie robocze,

  • pracę w dobrej atmosferze i szkolenia produktowe.

Obowiązki:

  • układanie podłóg LVT,

  • przygotowanie i wyrównanie podłoża,

  • układanie podłóg, parkietów drewnianych (jodełki tradycyjne i francuskie),

  • szlifowanie, cyklinowanie, lakierowanie, olejowanie, woskowanie,

  • schody na beton, schody dywanowe, balustrady szklane (rotul) i klasyczne.

Wymagania:

  • potwierdzone doświadczenie, dbałość o detale, dokładność,

  • prawo jazdy, brak nałogów.

Oferty CV proszę przesyłać elektronicznie przez portal. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, w dalszym procesie rekrutacyjnym. Telefon 50*******46

Lokalizacja

Otwock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Otwock
ID: 705336615