2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Świętokrzyskie
  5. Budowa / remonty - Włoszczowa
Dodane 08 kwietnia 2024

Doświadczony Tynkarz

Wynagrodzenie

10 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Włoszczowa

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma Dartynk poszukuje wykwalifikowanego i doświadczonego tynkarza, który dołączy do naszego zespołu. Dowiedz się o nas więcej na dartynk.pl

Tryb pracy: Wyjazdowy (delegacje)

NIE WYMAGAMY TWOJEGO CV - CHCEMY POZNAĆ CIĘ OSOBIŚCIE, ZADZWOŃ!

Obowiązki:

  • Wykonywanie różnorodnych prac tynkarskich zgodnie z normami i standardami branżowymi.

  • Przygotowywanie powierzchni do tynkowania.

  • Nakładanie, gładzenie i wykańczanie tynków tradycyjnych oraz nowoczesnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe jako tynkarz.

  • Umiejętność obsługi maszyn tynkarskich.

  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu prac.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę samozatrudnienia (JDG)

  • Wynagrodzenie liczone w systemie prowizyjnym - czyli wyliczane na podstawie wytynkowanych metrów kwadratowych (na akord)

  • Niezbędne wyposażenie do pracy

Zadzwoń do mnie i chętnie opowiem Ci o szczegółach pracy!

Lokalizacja

Włoszczowa,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Włoszczowa
ID: 901588949