2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Programista
  5. Programista - Kujawsko-pomorskie
  6. Programista - Toruń
Dodane 02 maja 2024

Doświadczony Web Developer Wordpress - zdalnie.

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Szukamy doświadczonego web developera platformy Wordpress ze znajomością PHP, javascript oraz html5 (full stack) w celu realizacji ciekawych rozwojowych projektów, głównie rozbudowanych stron WWW.

Potrzebujemy osoby potrafiącej programować w PHP (backend) i technologiach frontend, mającej doświadczenie z Wordpress w szerszym zakresie niż tylko odpalanie gotowych szablonów oraz z wdrażaniem i przebudowywaniem różnego typu wtyczek. Zależy nam na kimś, kto potrafi przebudowywać/napisać od postaw wtyczki WP, ma doświadczenie z kwestiami bezpieczeństwa WP, rozbudowanymi customowymi szablonami.

1. Pracę zdalną

Działamy w kilkuosobowym zespole, zapaleńców, specjalistów.

Pracuj rano, wieczorem, jak Ci wygodnie ale miło by było gdybyś był osiągalny w typowych godzinach pracy.

Nie trafiasz do biura z określonym dresscode, daleko nam do korporacyjnego podejścia mimo, że często wykonujemy prace dla dużych firm.

 2. Ciekawe zadania do wykonania

Szukamy kogoś kto jest w stanie samodzielnie zrealizować rozbudowaną stronę WWW na platformie Wordpress na podstawie dostarczonych projektów graficznych.

Więcej szczegółów po nawiązaniu współpracy.

3. Pieniądze :)

Tak oczywiście pracujesz żeby zarabiać ale co oznaczają "atrakcyjne zarobki" oklepane określenie z ogłoszeń o pracę to ustalimy podczas rozmowy.

Masz możliwość współpracy w oparciu o dowolną formę umowy, sam też możesz podać ile swojego cennego czasu możesz poświęcić na pracę dla nas.

Interesuje nas tylko dłuższa współpraca/praca, nie realizacja pojedynczego zlecenia.

Czego będziemy od Ciebie wymagać:

1. Elastyczności i zaangażowania

2. Samodyscypliny - praca wymaga pewnej odpowiedzialności i zorganizowania stanowiska pracy, nie chcemy stać nad tobą z batem w ręku.

3. Chęci do nauki.

4. Pewnej minimalnej wiedzy potrzebnej do tej pracy: PHP oraz dodatkowo Javascript i HTML5 to podstawowe technologie, mile widziane doświadczenie z użycia Jquery, Bootstrap. Jeśli posiadasz wiedzę z programowania w innych dowolnych językach to tym lepiej.

Nie oczekujemy, że będziesz specjalistą od wszystkiego.

Jak aplikować:

Nie musisz pisać typowego CV, interesuje nas przede wszystkim to co potrafisz, to co już robiłeś, to z czym potrafisz sobie poradzić, czego chcesz się nauczyć i jakie masz plany na współpracę z nami.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 732951798