2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Śląskie
  5. Ochrona - Mikołów
  6. Ochrona - Borowa Wieś
Dodane 03 kwietnia 2024

Dowódca zmiany / Operator monitoringu - obiekt handlowy Mikołów

Lokalizacja

Mikołów, Borowa Wieś

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Opis

OPIS

Zmień pracę na lepszą, bo zasługujesz na więcej!

Stanowisko:

  • Operator monitoringu – Mikołów

  • Dowódca zmiany - Mikołów

Zadania/Czynności:

  • obserwacja terenu sklepu pod kątem kradzieży

  • Obserwacja monitoringu

    lub

  • tworzenie grafików, przyjmowanie dostaw, kontrola wydań towaru z magazynu

Wymagania:

  • Chęci do pracy

  • niekaralność

  • doświadczenie w pracy przy ochronie obiektu handlowego

  • KPOF w przypadku stanowiska dowódcy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie wg grafiku w przedziale godzin 6-21 od pn do sb

  • Terminową wypłatę wynagrodzenia (22-23zł netto/h)

  • Dofinansowanie do kosztu dojazdu dla osób spoza Mikołowa!

  • Możliwość awansu

  • Bezpłatne umundurowanie

  • Przystąpienie do pakietu prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach

  • Przystąpienie na grupowego ubezpieczenia NNW i/lub na życie na preferencyjnych warunkach

Brzmi dobrze? Zgłoś się tu i teraz!

Nie czekaj aż zrobi to ktoś inny!

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 pod nr tel. 51*******68, po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o. ul. Słonimskiego 1, 50-304 Wrocław

Śląskie

Śląskie, Mikołów, Borowa Wieś
ID: 764835862