2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Kujawsko-pomorskie
  5. Ochrona - Skępe
Dodane 19 kwietnia 2024

Dozorca/pracownik gospodarczy

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skępe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • kontrola ruchu osobowo - towarowego oraz innych dokumentów według przyjętego schematu;

  • kontrola pracowników i pojazdów firm obcych na podst. przepustek;

  • ewidencja i awizacja ruchu osobowego i towarowego;

  • prowadzenie kontroli osób wchodzących i wychodzących;

  • prowadzenie dokumentacjo obiektowej;

  • prowadzenie patroli w obrębie obiektu;

  • kontrola zamkniętych drzwi i bram;

  • ewidencja kluczy;

  • prowadzenie dokumentacji;

  • kontrolowanie przypadkowe osób;

  • pełnienie dyżuru w pomieszczeniu;

  • komputerowa awizacja ruchu pojazdów;

  • obsługa systemu alarmowego, przemysłowego, sygnalizacji pożaru;

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe,

  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,

  • sumienność,

  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

  • dokładność i systematyczność w pracy,

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,

  • dobra organizacja pracy własnej.

Lokalizacja

Skępe,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Skępe
ID: 886084908