2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Piotrków Trybunalski
Kadry DRINK ID
Dodane 01 maja 2024

DRINK ID - Operator Rozlewu

Wynagrodzenie

29 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

DRINK ID Sp z o.o. jest producentem piwa i napojów z Piotrkowa Trybunalskiego.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OPERATOR ROZLEWU

OPIS STANOWISKA:

• Obsługa urządzeń linii rozlewniczej piwa i napojów, obsługa paneli sterowniczych,

• Ograniczone prowadzenie dokumentacji jakościowej na stanowisku pracy,

• Praca w systemie 3-zmianowym,

• Dbanie o ciągłość procesu rozlewu i zgodność z założonymi parametrami,

WYMAGANIA:

• Znajomość obsługi komputera w stopniu umożliwiającym prowadzenie podstawowych zapisów i możliwość obsługi paneli sterowniczych urządzeń,

• Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,

• Doświadczenie w pracy przy produkcji będzie dodatkowym atutem,

Bardzo prosimy osoby zainteresowane o przesyłanie CV pod adres mailowy podany w ogłoszeniu lub o osobiste złożenie go na Portierni firmy o dowolnej porze (24h/doba). Zastrzegamy sobie prawo do nie odpowiadania na oferty niespełniające wymogów zawartych w ogłoszeniu. Prosimy o dopisanie klauzuli ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych ( Dz.U. nr 133 z 1997 r., poz. 883)”.

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 723624516