2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Chodzież
Dodane 11 kwietnia 2024

Drukarz Fleksograficzny- branża opakowań papierowych

Lokalizacja

Chodzież

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby na stanowisko operatora maszyny fleksograficznej,pracującego na farbach wodnych.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyny fleksograficznej,

  • nadzór nad procesem druku,

  • kontrola jakości,

  • dbanie o terminowe i planowe wykonanie pracy.

Nasze wymagania:

  • znajomość zagadnień związanych z drukiem fleksograficznym (możliwość przyuczenia drukarza offsetowego),

  • realizowanie planów produkcyjnych,

  • dobra organizacja stanowiska pracy,

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 i 3 zmianowym,

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,

  • praca w stale rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • stałą umowa o pracę po zakończeniu okresu próbnego.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt osobisty, mailowy lub telefoniczny z biurem Ekoflex sp. z o.o.

64-800 Chodzież, Podanin 65A

W aplikacji proszę podać klauzulę:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji

Ekoflex Sp. z o. o. Gajowa 15, 64-800 Chodzież".

Lokalizacja

Chodzież,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Chodzież
ID: 842727942