2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Żnin
Chemes
Dodane 25 kwietnia 2024

Drukarz Fleksograficzny_dopłata dojazd lub relokacja(Sady k/Poznania)

Lokalizacja

Żnin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Jesteśmy liderem na rynku usług poligraficznych w Polsce. Dzięki najwyższej jakości oferowanych wyrobów, szerokiej gamie produktów, dużej elastyczności oraz kreowaniu nowych rozwiązań technologicznych systematycznie umacniamy naszą pozycję na rynku polskim i europejskim. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Drukarza

 Wymagania:

·        doświadczenie w pracy na maszynie fleksograficznej lub offsetowej

·        obowiązkowość i dokładność

·        gotowość do pracy trzyzmianowej w systemie czterobrygadowym tzn. 3 dni pracy po 12h (6:00-18:00 lub 18:00-6:00) 3 dni wolnego

Zadania:

·        przygotowanie maszyny do druku

·        kontrola nad prawidłowym przebiegiem procesu druku

·        dbałość o stan techniczny maszyny drukującej

·        dbałość o jakość produkcji

Oferujemy:

·        możliwość rozwoju i poszerzania swojej wiedzy i kompetencji

·        stabilne warunki zatrudnienia

·        benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

·        wynagrodzenie podstawowe + premie

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póz. zm.”

Lokalizacja

Żnin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Żnin
ID: 894259281