2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Łódzkie
  5. Sprzątanie - Studzianki
Dodane 10 maja 2024

Ds. Anders zatrudni na stanowisko: pokojowa

Lokalizacja

Studzianki

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

DPS DS. zatrudni na stanowisko: pokojowa

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Pokojowa/y będzie odpowiedzialna za zapewnienie higieny, czystości i porządku w pokojach Mieszkańców oraz w pomieszczeniach ogólnodostępnych na terenie obiektu, zgodnie z wymogami i standardami obiektu.

Wymagania wobec kandydatów:

mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,

dobry stan zdrowia i predyspozycje do wykonywania prac fizycznych,

bardzo dobra organizacja pracy własnej,

uczciwość,

dokładność,

sumienność i zaangażowanie,

aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Aplikacje oraz ewentualne pytania proszę przesyłać na adres e-mail lub kontakt tel. 79*******25. Osoby spełniające nasze wymagania zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną. O terminie rozmowy powiadomimy e-mailowo lub telefonicznie.

Lokalizacja

Studzianki,

Łódzkie

Łódzkie, Studzianki
ID: 917395521