2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Warszawa
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Mokotów
Klinika La Guèl
Dodane 09 maja 2024

Dyplomowany Kosmetolog/Lekarz do Naszego Zespołu! Klinika La Guèl®

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy Dyplomowanego Kosmetologa/Lekarza medycyny estetycznej do Naszego Zespołu! Klinika La Guèl®

Jesteśmy uznawaną kliniką medycyny estetycznej, znaną ze swojej ekskluzywności i wysokiej jakości usług. Szukamy pełnego pasji i zaangażowania Dyplomowanego Kosmetologa/Lekarza do naszego rozwijającego się zespołu La Guèl®. Oferujemy stabilną pracę na umowę o pracę i możliwość rozwijania swoich umiejętności w przyjaznym, profesjonalnym środowisku.

Obowiązki:

  • Wykonywanie zabiegów kosmetycznych/estetycznych zgodnie z najwyższymi standardami.

  • Konsultowanie i doradzanie klientom w zakresie pielęgnacji skóry.

  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

  • Prowadzenie dokumentacji klienta.

Wymagania:

  • Dyplom kosmetologa/lekarza.

  • Minimum rok doświadczenia w pracy jako kosmetolog/lekarz.

  • Znajomość nowoczesnych technik rynku Beauty.

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

  • Zdolność do budowania długotrwałych relacji z klientami.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub w innej formie.

  • Bardzo konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia umiejętności.

  • Dostęp do najnowszych topowych zabiegów w branży Beauty.

Jeśli uważasz, że to praca dla Ciebie, prosimy o przesłanie swojego CV przez formularz bezpośrednio przez portal OLX.

Ważna informacja!

Aplikując na to stanowisko, prosimy o dołączenie CV w formie PDF, tylko taka forma gwarantuje poprawne wyświetlenie CV, oraz zawarcie następującej klauzuli do Twojego CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Informujemy, że będziemy przetwarzać Twoje dane tylko w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji, a Twoje zgody możesz wycofać w dowolnym momencie.

Zapraszamy do składania aplikacji!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 837414356