2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Wesoła
Dodane 16 kwietnia 2024

Dyrektor Autorskiego Liceum Kultura i Nauka

Wynagrodzenie

10 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wesoła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie Autorskim Liceum Kultura i Nauka i reprezentowanie go na zewnątrz

  • współpraca z rodzicami

  • rekrutacja młodzieży do placówki

  • budowanie pozytywnych relacji z nauczycielami, wspieranie ich w pracy, motywowanie

  • sprawowanie nadzoru pedagogicznego nad działalnością dydaktyczno-wychowawczą

  • tworzenie wizji placówki

  • inicjowanie promocji i reklamy liceum

  • rekrutacja pracowników

Nasze wymagania

  • kwalifikacje pedagogiczne dające uprawnienia do pracy w liceum

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku dyrektora/wicedyrektora

  • umiejętność stymulowania i motywowania nauczycieli do twórczych działań pedagogicznych

  • wysokie umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość realizacji własnych pomysłów w zakresie zarządzania i dydaktyki

  • pracę w twórczym zespole i przyjaznej atmosferze

O nas

Uważamy, że każde dziecko jest wyjątkowe i staramy się pomóc odkryć jego talenty i pasje. Robimy to w ramach prowadzonych zajęć, w naturalnym dla dzieci środowisku. Korzystamy z doświadczeń Fundacji Kultura i Nauka, która prowadzi placówki oświatowe od 1990 roku - jesteśmy związani z obszarem Warszawa - Wesoła - Wawer - Marysin Wawerski, ale dzieci i młodzież przyjeżdżają do nas z całej Warszawy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wesoła
ID: 912214895