2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 30 kwietnia 2024

Dyrektor Centrum Usług Wspólnych ZAW STOART

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

Rodzaj stanowiska: dyrektor, menedżer

Miejsce pracy – Łódź

Praca stacjonarna

Wynagrodzenie: ustalone w drodze negocjacji

Twój zakres obowiązków

·         Tworzenie i realizacja strategii pozyskiwania klientów, w tym opracowywanie planów działania, celów i KPI-ów.

·         Budowanie i rozwijanie efektywnego zespołu sprzedażowego poprzez rekrutację, szkolenia i motywowanie pracowników, w tym w szczególności organizowanie i nadzór nad działem Call Center

·         Aktywne zarządzanie procesem sprzedaży, w tym nadzór nad relacjami z klientami i dbanie o wysoką jakość obsługi.

·         Monitorowanie wyników sprzedażowych zespołu, analizowanie danych i podejmowanie działań korygujących w celu osiągnięcia założonych celów.

·         Analiza rynku w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych.

·         Wdrażanie nowych inicjatyw i strategii mających na celu zwiększenie efektywności pozyskiwania kontrahentów.

·         Współpraca z innymi działami firmy.

·         Raportowanie do Dyrektora Biura Wykonawczego na temat osiąganych wyników, trendów i proponowanych działań.

Nasze wymagania

·         Preferowane wykształcenie wyższe, kierunki: marketing, zarządzanie oraz pokrewne.

·         Minimum 5 lat doświadczenia na stanowiskach związanych z zarządzaniem zespołem sprzedażowym lub podobnym.

·         Udokumentowane osiągnięcia w budowaniu i rozwijaniu zespołów sprzedażowych, zwłaszcza w sprzedaży bezpośredniej i za pomocą telefonu.

·         Doskonałe umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i interpersonalne.

·         Umiejętność analitycznego myślenia oraz podejmowania decyzji opartych na danych.

·         Silna motywacja do osiągania wyników oraz zdolność do pracy pod presją.

·         Samodzielność, inicjatywa oraz wysoki poziom organizacji pracy.

·         Prawo jazdy.

To oferujemy

·         Atrakcyjne wynagrodzenie i kwartalne nagrody zależne od wyników.

·         Możliwość pracy w dynamicznym środowisku z dużym potencjałem rozwoju.

·         Wpływ na kształtowanie się działu

·         Prywatna opieka medyczna dla pracownika i rodziny

·         Ubezpieczenie na życie dla pracownika

·         Zatrudnienie w organizacji o stabilnej pozycji rynkowej (od ponad 25 lat)

·         Przyjazna atmosferę pracy i wyjazdy integracyjne

·         Telefon i laptop służbowy na czas trwania umowy

O nas

STOART to największa polska organizacja zbiorowego zarządzania prawami do artystycznych wykonań utworów muzycznych i słowno-muzycznych. Chronimy prawa ponad 700 000 artystów polskich i zagranicznych.

Zakres naszego działania obejmuje zbiorowe zarządzanie i ochronę powierzonych praw do artystycznych wykonań utworów muzycznych i słowno-muzycznych oraz pobór, podział i wypłatę wynagrodzeń dla artystów wykonawców na wielu polach eksploatacji.

Wynagrodzenia na rzecz artystów inkasujemy na podstawie umów zawieranych z użytkownikami korzystającymi z artystycznych wykonań m.in. w działalności nadawczej (radio, TV, multipleksy cyfrowe) oraz odtwarzających je publicznie w dyskotekach, klubach, galeriach handlowych, restauracjach, pubach, hotelach i każdej innej działalności handlowej i usługowej, której elementem integralnie niezbędnym lub uzupełniającym, wpływającym na jej atrakcyjność jest odtwarzana muzyka. STOART zbudował sieć przedstawicielstw terenowych obejmujących swoim zasięgiem terytorium całego kraju w celu sprawnego pobierania wynagrodzeń dla artystów. Nasi inspektorzy monitorują rynek odtwarzania, zawierają umowy i dbają, aby korzystanie z artystycznych wykonań chronionych przez STOART odbywało się w prowadzonej działalności gospodarczej zgodnie z obowiązującym prawem.

CUW to nowopowstały dział w naszej organizacji, który zajmować ma się kompleksowo monitorowaniem rynku oraz zawieraniem umów z użytkownikami a jego Dyrektor odpowiadać będzie za tworzenie planów działania i zarządzanie zespołami inspektorów terenowych oraz negocjatorów oraz koordynację pracy CUW z innymi działami organizacji.

Dołącz do STOART i wdrażaj nasza misję, którą jest pozyskiwanie wynagrodzeń należnych Artystom za eksploatację ich wykonań w przestrzeni publicznej.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 912217389