2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Pisarzowice
Dodane 10 kwietnia 2024

Dyrektor finansowy

Wynagrodzenie

14 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pisarzowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Talmet S.C., w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisku Dyrektora Finansowego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie przepływami pieniężnymi i kapitałem obrotowym firmy, uwzględniając koszty i majątek przedsiębiorstwa,

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii finansowych, w tym planowania inwestycyjnego, finansowania firmy i zarządzania długiem,

  • Nadzór nad procesami budżetowania i prognozowania finansowego w celu.

  • Kontrola i audyt wewnętrzny, zapewnienie zgodności z przepisami prawa i standardami rachunkowości.

  • Zarządzanie ryzykiem finansowym i dbanie o interesy firmy.

  • Współpraca z innymi działami, aby zapewnić efektywne wykorzystanie zasobów finansowych.

  • Współpraca z biurem rachunkowym.

WYMAGANIA:

  • Głęboka wiedza w zakresie finansów i rachunkowości,

  • Umiejętności analityczne i strategiczne myślenie,

  • Zdolności przywódcze i umiejętność zarządzania zespołem,

  • Wysokie kompetencje komunikacyjne i negocjacyjne,

  • Zrozumienie branży, w której działa firma, oraz czynników wpływających na jej działalność.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,

  • nowoczesne narzędzia pracy,

  • nowoczesne miejsce pracy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • grupowe ubezpieczanie.

Lokalizacja

Pisarzowice,

Śląskie

Śląskie, Pisarzowice
ID: 910835710