2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Nowa Huta
Dodane 15 kwietnia 2024

Dyrektor finansowy

Wynagrodzenie

7 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

OPIS Firma Van 7 sp. z o.o., w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisku Dyrektora Finansowego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zarządzanie przepływami pieniężnymi i kapitałem obrotowym firmy, uwzględniając koszty i majątek przedsiębiorstwa,

Opracowywanie i wdrażanie strategii finansowych, w tym planowania inwestycyjnego, finansowania firmy i zarządzania długiem,

Nadzór nad procesami budżetowania i prognozowania finansowego w celu. Kontrola i audyt wewnętrzny, zapewnienie zgodności z przepisami prawa i standardami rachunkowości.

Zarządzanie ryzykiem finansowym i dbanie o interesy firmy.

Współpraca z innymi działami, aby zapewnić efektywne wykorzystanie zasobów finansowych.

Współpraca z biurem rachunkowym.

WYMAGANIA:

Głęboka wiedza w zakresie finansów i rachunkowości,

Umiejętności analityczne i strategiczne myślenie,

Zdolności przywódcze i umiejętność zarządzania zespołem,

Wysokie kompetencje komunikacyjne i negocjacyjne,

Zrozumienie branży, w której działa firma, oraz czynników wpływających na jej działalność.

OFERUJEMY: umowę o pracę, nowoczesne narzędzia pracy, nowoczesne miejsce pracy, prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczanie.

Siedziba firmy Kraków. Nadbrzezie 15.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 911889402