2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Pomorskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Rybina
Dodane 25 kwietnia 2024

Dyrektor Handlowy

Lokalizacja

Rybina

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

PAKIET to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, solidny partner biznesowy w branży przerobu złomu i recyklingu, autoryzowany dealer znanych europejskich marek Terex-Fuchs, Lefort czy Mantsinen – dodatkowo producent osprzętu. Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół do którego chętnie przyjmiemy osobę na stanowisko :

zakres obowiązków:

·      udział w definiowaniu i ustalaniu strategii sprzedażowej i marketingowej;

·      wdrażanie strategii i wizji sprzedaży określonej przez Zarząd,

·      zarządzanie, koordynacja i nadzór nad zespołem sprzedażowym w celu realizacji działań sprzedażowych oraz marketingowych;

·      monitorowanie wydajności i ocena efektywności członków zespołu sprzedaży;

·      regularne monitorowanie i raportowanie do Zarządu transakcji sprzedaży;

·      odpowiedzialność za wyniki sprzedaży, monitorowanie cen, miesięcznych przychodów i udziałów w rynku;

·      finalne negocjowanie kontraktów z klientami i dostawcami;

·      zarządzanie relacjami handlowymi z partnerami biznesowymi – kluczowymi klientami i dostawcami (m.in. TEREX-FUCHS, MANTSINEN, LEFORT);

·      wizytowanie klientów w celu podtrzymywania dobrych relacji i rozwoju współpracy z aktualnymi klientami;

·      doradztwo w zakresie optymalnego doboru maszyn i osprzętu uwzględniającego specyfikę danego klienta;

·      pozyskiwanie nowych klientów;

·      współpraca z Produkcją, Serwisem i Magazynem w celu zapewnienia sprawnego działania operacyjnego sprzedaży;

·      koordynowanie działań marketingowych, opracowywanie programów i materiałów marketingowych (reklamy, promocje sprzedaży i prezentacje);

wymagania:

·       wykształcenie wyższe;

·       mile widziana wiedza o rynku sprzedaży maszyn;

·       mile widziane doświadczenie w sprzedaży maszyn, zarządzaniu kluczowymi klientami i/lub rozwoju biznesu;

·       doświadczenie w budowaniu i kierowaniu komercyjną organizacją sprzedaży z odpowiedzialnością za wynik sprzedaży na poziomie regionu/firmy;

·       bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

·       doskonałe umiejętności komunikowania się i negocjacyjne;

·       umiejętności egzekwowania wyników, celów sprzedażowych;

·       umiejętności oceny kompetencji w celu kształtowania skutecznego zespołu sprzedażowego;

·       umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielnego podejmowania decyzji;

·       elastyczność w kontekście podróży służbowych;

·       znajomość języka niemieckiego – atut;

oferujemy:

·      wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia + premia (do ustalenie z Zarządem);

·      umowę B2B;

·      samochód służbowy;

·      pracę w firmie o uznanej pozycji na rynku polskim;

·      profesjonalne narzędzia pracy;

·      raportowanie i współpraca bezpośrednio z Zarządem;

Lokalizacja

Rybina,

Pomorskie

Pomorskie, Rybina
ID: 905624163