2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Śląskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Łaziska Górne
  7. Zarządzanie sprzedażą - Łaziska-Centrum
Dodane 17 maja 2024

Dyrektor Handlowy ds. Sprzedaży Węgla

Wynagrodzenie

14 000 - 21 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łaziska Górne, Łaziska-Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Poszukujemy doświadczonego i dynamicznego Dyrektora Handlowego ds. Sprzedaży Węgla, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój strategii sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów oraz zarządzanie relacjami z obecnymi partnerami biznesowymi.

Obowiązki:

- Opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedaży węgla na rynkach krajowych i zagranicznych.

- Pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie długoterminowych relacji biznesowych.

- Analiza rynku oraz monitorowanie trendów i konkurencji.

- Zarządzanie zespołem handlowym, motywowanie i rozwijanie kompetencji pracowników.

- Negocjowanie warunków umów i kontraktów handlowych.

- Przygotowywanie raportów sprzedażowych oraz prognoz sprzedaży.

- Udział w targach branżowych i innych wydarzeniach promujących firmę.

Wymagania:

- Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą węgla lub pokrewnym.

- Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, handel międzynarodowy.

- Doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne.

- Znajomość rynku węgla oraz procesów logistycznych związanych z jego sprzedażą.

- Umiejętność zarządzania zespołem i pracy pod presją czasu.

- Biegła znajomość języka angielskiego; znajomość dodatkowych języków będzie atutem.

- Gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie.

- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

- Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop).

- Przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

- Szkolenia i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli RODO.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę razem z nami!

Śląskie

Śląskie, Łaziska Górne, Łaziska-Centrum
ID: 918935499