2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Śląskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Goczałkowice-Zdrój
Dodane 18 kwietnia 2024

Dyrektor Handlowy-Fotowoltaika/Pompy Ciepła/Prefinansowanie

Wynagrodzenie

8 000 - 45 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Goczałkowice-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Inny, Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Górzny Group - dystrybutor i instalator o krajowym zasięgu. Naszym zadaniem jest nie tylko dbanie o stan otaczającego nas środowiska, lecz zapewnienie komfortu oraz bezpieczeństwa naszym klientom.

Posiadamy wyłączność dystrybucji na wybrane produkty !

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu to musisz wiedzieć, że poszukujemy osoby energicznej, posiadającej pasję i zaangażowanie.

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii,

  • Prowadzenie spotkań z klientami,

  • Edukacja klientów,

  • Dopasowanie odpowiednich rozwiązań,

  • Zarządzanie zespołem

  • Prowadzenie rekrutacji

  • Przygotowanie wycen i ofert handlowych,

  • Zawieranie umów na realizację zleceń.

    Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną !

    Jeśli: Dysponujesz czasem, łatwo i z przyjemnością nawiązujesz kontakty, masz zamiłowanie do pracy w handlu, lubisz tworzyć i chcesz się rozwijać, a spotkania z ludźmi napędzają Cię do działania,

    Od Firmy: Pełne wsparcie back office, wynagrodzenie ustalone indywidualnie, marża, skonto, szkolenia, dopłata do biura i samochodu, najlepsze ceny bazowe

    Szanujemy sobie: Lojalność,

    Doceniamy: Zaangażowanie

    Bonus: Leady, nagrody za wyniki, wyjazdy / imprezy integracyjne

    Przed rozmową kwalifikacyjną proszę odwiedzić naszą stronę www.gorzny-group.pl i zapoznać się wstępnie z nami.

CV prosimy składać za pośrednictwem portalu.

UWAGA.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu do kandydatów, z którymi wstępnie będziemy zainteresowani nawiązaniem współpracy.

Lokalizacja

Goczałkowice-Zdrój,

Śląskie

Śląskie, Goczałkowice-Zdrój
ID: 897044741