2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Białołęka
Dodane 09 kwietnia 2024

Dyrektor/ka zarządzający/a, branża opiekuńcza, dział ukraiński

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy dynamiczną firmą z sektora opieki, działającą w obszarze opieki nad osobami starszymi za granicą . W związku z naszym dalszym rozwojem oraz zwiększającymi się wymaganiami rynku, poszukujemy ambitnego i doświadczonego lidera na stanowisko:

Dyrektora zarządzającego

Obowiązki:

  • Kierowanie strategicznym rozwojem i operacyjnym zarządzaniem spółki w branży opiekuńczej.

  • Opracowywanie i wdrażanie innowacyjnych strategii działania, mających na celu podnoszenie jakości świadczonych usług.

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi interesariuszami, w tym klientami, partnerami biznesowymi oraz instytucjami regulacyjnymi.

  • Zapewnienie zgodności działań firmy z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz standardami branżowymi.

  • Zarządzanie zespołem pracowników, motywowanie do osiągania celów oraz rozwijanie ich kompetencji.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży opiekuńczej lub pokrewnej.

  • Zdolności przywódcze, umiejętność motywowania zespołu oraz budowania pozytywnych relacji.

  • Znajomość języka niemieckiego oraz ukraińskiego

  • Doskonała znajomość kwestii związanych z opieką zdrowotną i potrzebami osób wymagających specjalistycznej opieki.

  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji oraz rozwiązywania problemów.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z zarządzaniem, ekonomią, zdrowiem publicznym lub pokrewne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Możliwość wpływania na kształtowanie strategii firmy oraz jej rozwoju.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów. 8000-12000 netto plus wysokie prowizje

Jeśli jesteś ambitnym liderem, posiadającym doświadczenie w branży opiekuńczej oraz chcesz współtworzyć rozwój naszej firmy, zapraszamy do aplikowania!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 910594223