2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Śląskie
  6. Opieka nad dziećmi - Katowice
  7. Opieka nad dziećmi - Giszowiec
Dodane 15 kwietnia 2024

Dyrektor/kierownik żłobka

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Giszowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Szanowni Państwo!

Zatrudnię osobę DO KIEROWANIA PRACA ŻLOBKA posiadającą:

1) wykształcenie wyższe i co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy z dziećmi;

2) wykształcenie średnie lub średnie branżowe oraz 5 lat doświadczenia w pracy z dziećmi.

Potrzebujemy osoby cieplej i zaangażowanej, dobrze zorganizowanej, o wysokiej kulturze osobistej.

Oferujemy bardzo dobre warunki pracy w nowo powstałym oddziale.

Zakres obowiązków:

  • rozmowy z rodzicami, przyjmowanie zapisów do żłobka,

  • współpraca ze specjalistami, przygotowywanie grafików pracy,

  • nadzór nad pracą innych opiekunów,

  • prowadzenie grupowych zajęć z dziećmi,

  • przygotowywanie dekoracji i materiałów do zajęć,

  • zapewnienie bezpieczeństwa i higieny (wdrożenie wymaganych procedur, procesów i regulacji bhp),

  • organizacja eventów, zebrań,

  • uczestnictwo w rekrutacji personelu,

  • bezpośrednia opieka nad dziećmi, karmienie, przewijanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (istnieje też możliwość samozatrudnienia)

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki bogatej ofercie szkoleniowej firmy oraz dofinansowaniu do szkoleń zewnętrznych

  • ubezpieczenie OC i NNW

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • dofinansowanie do karty sportowej i ubezpieczenia na życie

  • duże zniżki na opiekę dla Twoich dzieci w naszych żłobkach i przedszkolach

  • przyjazny i wspierający się zespół

Zainteresowane osoby uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny w godzinach 8.00 do 16.00

tel. 57*****15

Marta Sokolnicka

Śląskie

Śląskie, Katowice, Giszowiec
ID: 911988327