2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Dolnośląskie
  6. Szkolnictwo - Wrocław
  7. Szkolnictwo - Krzyki
Dodane 24 kwietnia 2024

Dyrektor/Koordynator Międzynarodowej Szkoły Podstawowej IB PYP

Wynagrodzenie

10 000 - 16 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Dyrektor/Koordynator Międzynarodowej Szkoły Podstawowej i Przedszkola IB PYP

Twój zakres obowiązków

·  Odpowiedzialność za dydaktyczny i wychowawczy poziom szkoły oraz wspieranie grona pedagogicznego placówki w realizacji podstawy programowej i programu nauczania IB PYP

·  ·  Nadzorowanie pracy placówki oświatowej

·  ·  Promowanie metodologii, wartości i misji Szkoły Międzynarodowej IB PYP za pośrednictwem wydarzeń otwartych, newsletterów, spotkań i mediów społecznościowych

·  ·  Przestrzeganie wszystkich zasad, procedur i wskazówek firmy

·  ·  Współpracowanie i komunikowanie się z zespołem, partnerami, interesariuszami zewnętrznymi, urzędnikami lokalnymi i państwowymi, zespołami Szkół  Międzynarodowych IB PYP.

·  ·  Wspieranie uczniów i nauczycieli w ich rozwoju

·  ·  Wykonywanie zadania związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa uczniom i nauczycielom w czasie zajęć

·  ·  Wdrażanie odpowiednie procedury organizacyjne zapewniające zgodność przetwarzania danych osobowych przez szkołę

·  ·  Zarządzanie pedagogicznym i niepedagogicznym personelem szkoły

·  Reprezentowanie placówki na zewnątrz

Nasze wymagania

·  Wykształcenie wyższe pedagogiczne i kwalifikacje do pełnienia funkcji dyrektora.

·  ·  Doświadczenie na stanowisku dyrektora lub minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku nauczyciela.

·  ·  Znajomość języka angielskiego - poziom minimum B2

·  ·  Pasja do edukacji.

·  ·  Udokumentowane umiejętności przywódcze, zarządcze i organizacyjne.

·  ·  Doskonałe umiejętności komunikacji i współpracy.

·  ·  Zdolność do pracy pod presją i umiejętność przestrzegania harmonogramów.

·  ·  Pozytywne nastawienie, elastyczność, zdolność adaptacji i kreatywność.

·  ·  Umiejętności zarządzania konfliktami.

·  Znajomość przepisów Prawa Oświatowego

To oferujemy

·  Ekscytujące stanowisko kierownicze, pracę w kreatywnym i innowacyjnym środowisku nauczania

·  ·  Bieżące wsparcie rozwoju zawodowego przez polski oraz międzynarodowy  zespół ekspertów edukacyjnych

·  Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i benefitów socjalnych

·  Atrakcyjne wynagrodzenie

·  Prywatne ubezpieczenie medyczne

Opis stanowiska

·  Rolą Dyrektora jest kierowanie placówką oświatową oraz wspieranie realizacji strategicznych planów, zadań administracyjnych i innych celów zgodnie z umową pomiędzy placówką Międzynarodową Szkołą a IB PYP(centralą).

·  ·  Międzynarodowa Szkoła i Przedszkole poszukują dyrektora szkoły, który będzie aktywnie wspierał rozwój placówki, planowane otwarcie we wrześniu 2024 r.

·  ·  Kandydat dołączy do międzynarodowego zespołu i będzie odpowiedzialnym za zapewnienie zgodności programowej i metodologicznej ze standardami IB PYP.

·  ·  Od kandydata oczekujemy doskonałej znajomości polskiego programu nauczania i świetnej orientacji w prawie oświatowym.

·  Niezbędne jest doświadczenie w prowadzeniu szkoły podstawowej i organizowaniu nowatorskiego podejścia do nauczania.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 895094345