2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Nysa
Nuove Frontiere Lavoro S.A. Oddział w Polsce
Dodane 30 kwietnia 2024

Dyrektor polskiego oddziału Agencji Pracy Tymczasowej - J. WŁOSKI

Lokalizacja

Nysa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaKadra kierowniczaRekrutacja online

Agencja pracy tymczasowej Nuove Frontiere Lavoro S.A. oddział w Polsce, spółka należąca do Grupy Nuove Frontiere, działającej we Włoszech , Niemczech i w Polsce,  posiadającej  15 letnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi i świadczeniu usług dostarczania personelu poszukuje

Dyrektora polskiego oddziału Agencji Pracy Tymczasowej

Do naszego oddziału operacyjnego zlokalizowanego w Nysie, działającego od 2020r. poszukujemy przedstawiciela przedsiębiorcy zagranicznego w oddziale w Polsce, który będzie  pełnił funkcję Dyrektora polskiego oddziału Agencji Pracy Tymczasowej

Niezbędne wymagania:

·       Doskonała znajomość języka polskiego i włoskiego w mowie i piśmie,

·       doświadczenie w zarządzaniu personelem i biurem,

·       znajomość przepisów prawa pracy i innych umożliwiających pracę na tym stanowisku

·       umiejętność zarządzania stresem,

·       umiejętność pracy zespołowej,

·       Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

·       Komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientami i partnerami

·       Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność

Będziesz pełnić kluczową rolę w naszym przedsiębiorstwie.

Twoje codzienne obowiązki będą obejmowały

·       Kontakty z pracownikami, klientami i organami administracji państwowej

·       Koordynowanie pracy administracyjnej biura

W przypadku osób nie zamieszkałych w Polsce wymagana jest dyspozycyjność do przeniesienia się na terytorium Polski.

Oferujemy

·       Rodzaj umowy zostanie uzgodniony na kolejnym etapie rekrutacji

·       Możliwość podejmowania własnych decyzji, eksperymentowania i tworzenia swojej unikalnej ścieżki doświadczeń

·       Dużą autonomię w działaniu przy jednoczesnym wsparciu przełożonego

Oferty są kierowane do osób obydwu płci. CV powinno zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów obecnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Przed wysłaniem CV proszę zapoznać się z informacją o ochronie danych osobowych dostępną na stronie www.nuovefrontierelavoro.pl

Nuove Frontiere Lavoro SA oddział w Polsce

48-300 Nysa ul. Krasickiego 1

Agencja Zatrudnienia nr 16266

www.nuovefrontierelavoro.pl

Lokalizacja

Nysa,

Opolskie

Opolskie, Nysa
ID: 912340750