2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Śląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Kozy
Dodane 23 kwietnia 2024

Dyrektor produkcji - produkcja maszyn

Wynagrodzenie

8 317 - 8 318 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kozy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

BEFARD Bielska Fabryka Dźwigów Sp. z o. o. to prężnie rozwijająca się firma z wieloletnim doświadczeniem, zajmująca się produkcją, sprzedażą oraz projektowaniem maszyn i urządzeń.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników.

Oferujemy miejsce pracy na stanowisku : Dyrektor produkcji

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie strategii i polityki produkcyjnej organizacji, w tym określanie strategii rozwojowych zarówno dla całego obszaru produkcji, jak i dla poszczególnych produktów oraz pełnienie nadzoru nad terminową realizacją założonych planów;

  • zarządzanie pracą obszaru produkcyjnego oraz obszaru techniczno-rozwojowego przedsiębiorstwa, ze szczególnym uwzględnieniem optymizacji procesów produkcyjnych, w celu realizacji planu produkcji w zakresie: kosztów, wymagań jakościowych, bezpieczeństwa oraz satysfakcji klienta zewnętrznego i wewnętrznego;

  • organizowanie pracy działu produkcji, działu projektowego oraz badawczo-rozwojowego i działu magazynowego z uwzględnieniem efektywnego wykorzystania zasobów i osiągania założonych wskaźników;

  • sprawowanie nadzoru nad pracami działu wdrożeń, w tym ustalanie priorytetów;

  • kontrolowanie kosztów produkcji pod kątem wydajności oraz realizacji założonego budżetu produkcji;

  • określanie systemu pracy i liczby pracowników produkcji w zależności od potrzeb w danych wydziałach;

  • sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem procedur, norm i zasad w obszarze produkcji oraz pełnienie nadzoru nad odpowiednim poziomem technicznym przygotowywanej w firmie dokumentacji technicznej;

  • zarządzanie infrastrukturą techniczną i parkiem maszynowym działu produkcji, zapewnianie odpowiedniego stanu technicznego pomieszczeń produkcyjnych oraz maszyn i urządzeń, w tym pełnienie nadzoru nad realizacją zaplanowanych prac naprawczych, konserwacyjnych i remontowych;

  • sprawowanie nadzoru nad prowadzonymi inwestycjami w dziale produkcyjnym;

  • planowanie i nadzorowanie realizacji projektów inwestycyjnych oraz optymalizacyjnych w obszarze produkcji;

  • współpracowanie z pozostałymi członkami wyższej kadry kierowniczej w zakresie realizacji polityki produkcyjnej firmy;

  • przygotowywanie raportów dla zarządu;

  • uczestniczenie w opracowaniu budżetu organizacji w części dotyczącej budżetu produkcji;

  • kierowanie pracą podległego personelu, w tym: motywowanie, szkolenie i nadzorowanie rozwoju podległych pracowników działu produkcji;

  • doskonalenie własnych kompetencji;

  • zapewnienie podległemu zespołowi bezpiecznego środowiska pracy, dbanie o przestrzeganie przepisów bhp, ochrony ppoż. i ochrony środowiska.

Oferujemy:

-praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00

-wynagrodzenie 6000 złotych na rękę

-możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego

-możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie

-pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem OLX lub na adres email: info(at)befard.pl

Informujemy, że odezwiemy się tylko do wybranych osób.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bielska Fabryka Dźwigów BEFARD sp. z o.o. z siedzibą w Kozach przy ul. Pod Grapą 4, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000537473 (dalej jako „Administrator”). Kontakt z Administratorem możliwy jest także poprzez pocztę elektroniczną. Celem przetwarzania przekazanych przez Panią/Pana danych osobowych jest przeprowadzenie procesu rekrutacji na stanowisko pracy, na które Pani/Pan aplikuje lub inne – podobne - w przedsiębiorstwie Administratora, co do których prowadzona będzie rekrutacja w okresie kolejnych 12 miesięcy. W przypadku pozytywnego dla Pani/Pana przebiegu procesu rekrutacji, Pani/Pana dane osobowe zostaną lub mogą zostać użyte w celu nawiązania kontaktu, oceny przydatności oraz na potrzeby ewentualnie zawieranej w przyszłości umowy pomiędzy Panią/Panem oraz Administratorem. W sytuacji, w której znajdzie się Pani/Pan w obrębie stosowania monitoringu wizyjnego, Pani/Pana wizerunek może być przetwarzany w celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz ochrony mienia Administratora. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przepis art. 221 oraz art. 229 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku – Kodeks pracy, a także art. 6 ust. 1 lit. b), art. 6 ust. 1 lit f), art. 9 ust. 2 lit b) oraz art. 9 ust. 2 lit. h) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej „RODO”. Wspomniane przepisy upoważniają Administratora do przetwarzania przekazanych przez Panią/Pana danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją jako działaniem koniecznym dla zawarcia ewentualnej (przyszłej) umowy pomiędzy Panią/Panem oraz Administratorem, a także w związku z zabezpieczeniem uzasadnionego prawnie interesu Administratora jakim jest możliwość obrony przed ewentualnymi roszczeniami oraz zapewnienie bezpieczeństwa oraz ochrony mienia Administratora. Równocześnie – wobec zgłoszonej przez Panią/Pana chęci uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym – u podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych leży udzielona zgoda. Na etapie rekrutacji, Administrator nie przewiduje przekazania Pani/Pana danych osobowych innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów wspomagających proces rekrutacji pod względem informatycznym czy prawnym oraz podmiotów świadczących usługi z zakresu medycyny pracy. Z uwagi na zabezpieczenie uzasadnionego prawnie interesu Administratora, Pani/Pana dane mogą być przechowywane przez Administratora przez maksymalny okres 11 lat od chwili zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które Pani/Pan aplikuje lub zakończenia rekrutacji na stanowisko podobne w okresie następujących – wskazanych powyżej - miesięcy. Standardowy okres prowadzenia procesu rekrutacyjnego w przedsiębiorstwie Administratora wynosi 3 miesiące. W każdym wypadku, dane osobowe pochodzące z monitoringu wizyjnego przechowywane będą przez okres 3 miesięcy, o ile nie stanowią one dowodu w postępowaniu prowadzonym na podstawie prawa lub Administrator nie poweźmie wiadomości, iż mogą one stanowić dowód w takim postępowaniu – wówczas termin przechowywania Pani/Pana danych osobowych pochodzących z monitoringu wizyjnego może ulec przedłużeniu do czasu prawomocnego zakończenia takiegoż postępowania. Na mocy obowiązujących przepisów jest Pani/Pan uprawniona do: 1) żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, 2) sprostowania tychże danych, 3) ich usunięcia, 4) ograniczenia przetwarzania dotyczących Pani/Pana danych osobowych 5) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz 6) przenoszenia danych – na zasadach, w zakresie oraz w sytuacjach określonych w art. 15 – 22 RODO. W sytuacji, w której wyraził/a Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych, jest Pan/Pani uprawniony/a do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W sytuacji, w której uważa Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów RODO lub innych aktów prawnych, jest Pani/Pan uprawniony do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Na terenie Polskim właściwym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Podanie przez Panią/Pana swych danych osobowych w procesie rekrutacji jest dobrowolne, przy czym brak ich wskazania może skutkować faktycznym brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym, czy też uniemożliwić ewentualne zawarcie umowy. W zakresie wskazanym w art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku – Kodeks pracy, Administrator uprawniony jest do żądania podania przez Panią/Pana danych osobowych w oparciu o tenże przepis prawa. Pani/Pana dane osobowe nie będą służyć przetwarzaniu w celu wyłącznie zautomatyzowanego podejmowania decyzji w odniesieniu do Pani/Pana osoby, w tym także profilowania.

Lokalizacja

Kozy,

Śląskie

Śląskie, Kozy
ID: 913896230