2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Śródmieście
Dodane 22 kwietnia 2024

Dyrektor Przedszkola Publicznego Praga Południe

Wynagrodzenie

11 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

EDULICA to sieć publicznych przedszkoli w Warszawie, lubiana przez dzieci, rodziców oraz kadrę. Nasza społeczność, od kilku lat wyznacza jakość w edukacji przedszkolnej, bazując na sprawdzonych metodach dydaktycznych i wychowawczych jednocześnie będąc otwartą na innowacje. Naszą misją jest wychowywanie dzieci tak, aby jak najlepiej radziły sobie w przyszłości.

Do naszej placówki na Pradze Południe szukamy Dyrektora/ki.

Twój zakres obowiązków:

·        Prowadzenie dokumentacji placówki, w tym przebiegu nauczania, stosownie do obowiązujących w tym zakresie przepisów

·        Kontakty z instytucjami nadzorującymi funkcjonowanie placówki

·        Nadzór nad pracą personelu pedagogicznego i pozostałego personelu

·        Współpraca z nauczycielami, rodzicami i opiekunami

·        Rekrutacja dzieci do przedszkola

·        Dbałość o rozwój placówki

Nasze oczekiwania:

·        Wykształcenie wyższe kierunkowe

·        Doświadczenie w pracy z dziećmi

·        Doświadczenie w pracy w przedszkolu na stanowisku Dyrektora

·        Wymagane kwalifikacje zgodnie z Rozporządzeniem MEN - zarządzanie oświatą

·        Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w sposób efektywny

·        Znajomość aktualnych przepisów i standardów dotyczących edukacji przedszkolnej

·        Doskonałe umiejętności komunikacyjne i budowania relacji z różnymi grupami interesariuszy

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        Możliwość realizacji własnych pomysłów w zakresie zarządzania i dydaktyki

·        Nowoczesne, bezpieczne i wygodne miejsce pracy

·        Wyżywienie - zdrowa własna kuchnia

·        Wsparcie ze strony zespołu nauczycielskiego i administracyjnego

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 903168951