2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Dolnośląskie
  6. Szkolnictwo - Oleśnica
  7. Szkolnictwo - Oleśnica
Dodane 29 kwietnia 2024

Dyrektor w Niepublicznej Szkole Podstawowej

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oleśnica, Oleśnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Kim jesteśmy:

Jesteśmy firmą edukacyjną, zespołem ludzi którzy od prawie dwudziestu lat działają w edukacji i szkoleniach. Prywatna Szkoła Podstawowa to miejsce, które daje dzieciom i ich rodzinom poczucie rozwoju, bezpieczeństwa, szacunku do granic dziecka i jego umiejętności. Nie 'spieszymy' się nigdzie, wiemy, że każdy w swoim tempie i przy odpowiedniej uwadze i opiece potrafi 'rozkwitnąć'. Zapraszamy do współpracy osoby otwarte na nowe. W ramach tej współpracy zależy nam na szacunku, odpowiedzialności, elastyczności i działaniu zespołowo.

Szukamy do naszego zespołu właśnie Ciebie, Dyrektora.

Opis stanowiska/ Zakres obowiązków:

-współpraca z nauczycielami/ rekrutacja, wdrożenie, szkolenie, hospitacje, rozmowy pohospitacyjne, integracja, rozwój pozostałych członków zespołu

-współpraca z rodzicami/ uczniami:

-diagnozy, przypisanie do grup/ zajęć/ nauczycieli,

-monitoring postępów, rozwiązywanie ewentualnych problemów,

-wsparcie merytoryczne

-pomoc przy organizacji eventów/ udział w wydarzeniach takich jak gala zakończenia roku szkolnego, przedstawienia edukacyjne czy piknik rodzinny współpraca z innymi działami/ stanowiskami.

Nasze wymagania:

-doświadczenie w zarządzaniu zespołem

-wiedza na temat metodyki montessori lub planu daltońskiego, wychowania w bliskości

-doświadczenie w pracy z dziećmi

-znajomość języka angielskiego

-elastyczność i umiejętność pracy pod presją czasu

-studia podyplomowa z zarządzania w oświacie

Oferujemy:

-możliwość rozwoju zawodowego

-atrakcyjne warunki pracy i smaczną kawę

-szkolenia;

-wdrożenie do zespołu, monitoring jak i podnoszenie kompetencji

-pracę w zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze

-pracę w nowoczesnej, szybko rozwijającej się firmie

Benefity:

-możliwość bezpłatnej nauki języków obcych

-elastyczny czas pracy bezpłatny

-udział w szkoleniach rozwijających dodatkowe kompetencje, przydatne także w życiu codziennym

-life work balance

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oleśnica
ID: 900366426