2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Raciąż
Dodane Dzisiaj o 15:48

Dyrektor zakładu

Wynagrodzenie

10 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Raciąż

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Firma M.R. Properties sp. z o.o. POSZUKUJE DYREKTORA ZAKŁADU

OCZEKIWANIA

- doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych lub samorządzie,

- umiejętność zarzadzania zespołem,

- prawo jazdy kat. B, - komunikatywność, mobilność, elastyczność,

- mile widziane wykształcenie wyższe techniczne (inż. budownictwa),

- mile widziana znajomość Prawa Zamówień Publicznych, Prawa Budowlanego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- weryfikacja zamówień publicznych na platformie przetargowej,

- składanie ofert przetargowych,

- komunikacja z jednostkami samorządu terytorialnego dot. bieżącej realizacji przetargów,

- przeprowadzanie szeregu czynności pozwalających na realizację danego kontraktu, - uczestnictwo w naradach z zamawiającym, odbiorach budowy, - kontakt z dostawcami, dokonywanie zakupu materiałów, - nadzorowanie prac jednostek wykonawczych,

- reprezentowanie spółki.

OFERUJEMY

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie 12 000 zł brutto,

- telefon służbowy, - samochód służbowy.

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY

- biuro pod adresem: 09-140 Raciąż, ul. Piłsudskiego 1/1.

INNE ISTOTNE INFORMACJE

- praca w wymiarze godzin od 8 do 17, - miesięczny system wynagrodzenia.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV do naszego biura (Raciąż, ul. Piłsudskiego 1/1) lub przesłanie drogą elektroniczną na adres e-mail.

Celem uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 57*******15

Lokalizacja

Raciąż,

Mazowieckie

Mazowieckie, Raciąż
ID: 910608358