2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Bielsko-Biała
BCUBE Poland
Dodane 02 maja 2024

Dysponent biura magazynu

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Bcube Services Sp. z o. o. (Grupa BCUBE)

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Konwojowa 94, 43-346 Bielsko-Biała

Co oferujemy naszym pracownikom:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę – bez pośredników

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia oraz pakietu sportowego

  • Parking dla pracowników

Zakres zadań:

  • Tworzenie i kontrola nad dokumentacją magazynową

  • Akceptowanie podstawowych zamówień wewnętrznych wykonywanie czynności kontrolnych

  • Archiwizacja dokumentów czynności związane z utrzymaniem magazynu

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomości programu Excel

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Dobra organizacja pracy odpowiedzialność, sumienność, terminowość

  • Uprawnienia UDT pozwalające na prowadzenie wózków czołowych (mile widziane)

Zainteresowany/Zainteresowana?

  • Wyślij CV za pomocą OLX

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w BCUBE Poland Services Sp. z o.o.

  • Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w BCUBE Poland Services Sp. z o.o.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 914366943