2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Lubuskie
  6. Logistyka - Strzelce Krajeńskie
Dodane 06 maja 2024

Dyspozytor/ka transport międzynarodowy

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Strzelce Krajeńskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę 4000 -6000 zł netto

    w zależności od wyników z powierzonej floty samochodów ciężarowych.

  • Kreowanie rozwiązań na bazie własnych narzędzi i doświadczeń

  • Zaufanie i wsparcie ze strony kierownictwa

  • Możliwość realizacji ciekawych, ambitnych i pełnych wyzwań zadań

  • Pracę w firme rodzinnej istniejącej od 35 lat posiadającej swój serwis oraz dział spedycji.

  • Współpracę z dużymi firmami, liderami w swoich branżach

  • Pracę w zgranym zespole w przyjaznej atmosferze

Zakres obowiązków

  • Planowanie oraz kontrolowanie realizacji transportów w ramach dystrybucji międzynarodowej

  • Ścisła współpraca z kierowcami.

  • Realizacja oraz ewidencja zleceń transportowych

  • Dbanie o jakość i terminowość dostaw

  • Realizacje celów i zadań krótko oraz długoterminowych

  • Aktywna współpraca z już isniejącymi klietami jak i wdrażanie współpracy z nowymi,

Nasze wymagania

  • Język niemiecki lub angielski na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office (z naciskiem na Excel)

  • Otwartość na pracę w dynamicznym środowisku

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

  • dyspozycyjność

Lokalizacja

Strzelce Krajeńskie,

Lubuskie

Lubuskie, Strzelce Krajeńskie
ID: 833211624