2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Śląskie
  6. Spedycja - Sosnowiec
Rohlig Suus Logistics
Dodane 30 kwietnia 2024

Dyspozytor Krajowy

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw. Zatrudniamy ponad 2000 pracowników w ponad 30 oddziałach w Polsce i Europie. Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Twój zakres obowiązków:

  • W naszym zespole zajmiesz się sprawną realizacją zleceń przesyłek drogowych,

  • Przeanalizujesz wypełnienie naszych samochodów i zadbasz o to, aby przesyłki dotarły na czas,

  • Będziesz w stanie zoptymalizować koszty transportów,

  • Zaplanujesz trasy dystrybucyjne

  • Nawiążesz i zbudujesz relacje z naszymi przewoźnikami i kierowcami,

  • Zadbasz o wysoką jakość usług transportowych – „Doskonalimy się” to jedna z naszych wartości,

  • Przygotujesz dokumentację dla każdego transportu i wprowadzisz dane do systemu.

Nasze wymagania:

  • Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która nie lubi nudy ;) potrzebujemy od Ciebie zaangażowania, chęci do nauki i rozwoju swoich kompetencji. Dodatkowo na tym stanowisku sprawdzi się osoba, która:

  • Ma wiedzę w zakresie procedur i zagadnień związanych z przewozami drogowymi,

  • Posiada pierwsze doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Jest gotowa do pracy w systemie zmianowym,

  • Potrafi szybko podejmować trafne decyzje,

  • Jest samodzielna i dobrze sobie radzi w stresujących sytuacjach (presja czasu, wielozadaniowość),

  • Lubi pracę zespołową i kontakt z ludźmi,

  • Swobodnie posługuje się komputerem i pakietem Microsoft Office.

Mile widziane:

  • Znajomość systemu Speed

To oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, polskiej firmie, która szybko się rozwija,

  • Unikatową kulturę organizacyjną – SUUS, czyli „swój” – traktujemy się po ludzku i właśnie takich pracowników szukamy!

  • Standardem u nas jest umowa o pracę, ponieważ chcemy związać się z Tobą na dłużej,

  • Pakiet medyczny Medicover oraz dostęp do bezpłatnej i anonimowej pomocy psychologicznej, bo Twoje zdrowie jest dla nas ważne,

  • A jeśli lubisz aktywnie spędzać czas, możesz skorzystać z wybranej oferty sportowo-rekreacyjnej: Multisport lub Medicover Sport,

  • Możesz też skorzystać z grupowego ubezpieczenia na życie,

  • Nasze biura dostosowaliśmy do potrzeb i trybu pracy pracowników - różne strefy pracy i nowoczesny sprzęt,

  • Kompleksowe wdrożenie firmowe i stanowiskowe ze stałym mentoringiem przełożonego i członków zespołu,

  • Jako firma ciągle się rozwijamy i Ty też będziesz mieć taką możliwość uczestnicząc w szeregu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Każda praca niesie za sobą wynagrodzenie, bo nie tylko radością z pracy żyjemy. Oprócz wynagrodzenia podstawowego masz możliwość uzyskania premii.

  • Jeśli zapragniesz odpocząć i wybrać się na urlop, SUUS sfinansuje jego część (tzw. wczasy pod gruszą),

  • Dofinansujemy Twój kurs języka angielskiego, jeśli chcesz doskonalić swoje umiejętności,

  • Jeździsz samochodem? W ofercie mamy również kartę paliwową z rabatem dla naszych pracowników,

  • Poza super zespołem mamy też dobrą kawę na pokładzie.

  • Polecając znajomych do pracy w programie "Poleć do SUUS'a" możesz zarobić dodatkowe pieniądze,

  • Rodzina jest dla nas ważną wartością, dlatego realizujemy rodzinne inicjatywy, m.in. "Mama wraca do pracy",

  • Na koniec napiszemy, że oferujemy naszą wiedzę z zakresu logistyki, którą zbudowaliśmy na przestrzeni ostatnich 30 lat w Polsce i na całym świecie. Poznaj nas lepiej i aplikuj do SUUSa!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 912166884