2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Małopolskie
  6. Spedycja - Modlniczka
Dodane 14 maja 2024

Dyspozytor Kraków

Lokalizacja

Modlniczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma transportowa poszukuje osób do pracy na stanowisko DYSPOZYTORA.

Dyspozytor będzie odpowiedzialny za nadzorowanie floty powierzonych pojazdów wykorzystywanych w danej firmie oraz zapewnienie efektywnych zaplanowanych przewozów.

Praca pod firmą kurierską, dyspozytor planujący samochody przewoźnika (naczepy, Solo z windami i bus ).

Główne obowiązki:

  • monitorowanie pracy kierowców ( 7 pojazdów)

  • rozdysponowywanie zleceń między pracownikami

  • wykonywanie raportów ze zrealizowanych zleceń

Oferujemy:

·      pewne i stabilne zatrudnienie,

·      przejrzyste warunki premiowania,

·      możliwość rozwoju.

·      praca od pon. do pt. w trybie dziennym

Oferujemy:

  • Pewne i stabilne zatrudnienie, oparte na umowie o pracę

  • Przejrzyste warunki premiowania

Wymagania:

  • Znajomość topografii okolic Myślenic, Rabka, Mogilany, Szczawnica, (wymóg konieczny )

  • Umiejętność planowania i organizowania swojej pracy!

  • Umiejętność oraz chęć współpracy z zespołem!

Lokalizacja

Modlniczka,

Małopolskie

Małopolskie, Modlniczka
ID: 918180341