2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Dolnośląskie
  6. Spedycja - Strzelin
Dodane 24 kwietnia 2024

Dyspozytor Międzynarodowy - staż

Wynagrodzenie

1 - 2 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Strzelin

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zapraszamy na staż z urzędu pracy na stanowisko dyspozytor międzynarodowy własnej floty pojazdów FTL.

Twój zakres obowiązków

·         współpraca i kontakt z kierowcami floty

·         optymalizowanie ruchu pojazdów w awaryjnych sytuacjach -pomoc w rozwiązywaniu problemów dotyczących realizacji zleceń

·         dbanie o terminowość wykonywania zadań transportowych

·         utrzymywanie bieżącego kontaktu z kierowcami-informowanie o zleconych zadaniach

·         dbałość o terminowe i rzetelne wprowadzanie statusów pojazdów do systemów operacyjnych

·         współpraca z działem technicznym w zakresie organizacji napraw i przeglądów podległego taboru

·         zarządzanie dokumentacją związaną z załadunkami, dostawami i tankowaniem, w tym sporządzanie raportów dziennych.

·         Obsługa systemu informatycznego obsługiwanej floty

Nasze wymagania

·         komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

·         znajomość zagadnień dotyczących czasu pracy kierowców oraz topografii Europy;

·         umiejętność analizowania sytuacji i efektywnego planowania;

·         dyspozycyjność;

·         komunikatywność

·         dobra organizacja czasu pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

·         chęć nauki

·         prawo jazdy kat. B

·         doświadczenie mile widziane ale nie jest wymagane

Lokalizacja

Strzelin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Strzelin
ID: 914322091