2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Lubelskie
  6. Logistyka - Lublin
Dodane 21 kwietnia 2024

Dyspozytor międzynarodowy z j. ukraińskim/ rosyjskim

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

OPIS

Jesteśmy firmą HTWR Sp. Z o. O. Sp. K., która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy transportowej HEGELMANN. Na swoim pokładzie posiadamy bardzo doświadczony zespół. Jesteś energiczny, posiadasz dużą motywację i chciałbyś w kreatywny sposób realizować się w pracy, wdrażać swoje pomysły? Tutaj masz tę szansę!

OBOWIĄZKI

  • Bieżąca obsługa klientów w zakresie organizacji i koordynowania transportów;

  • Koordynacja kierowców (praca z trackerem GPS oraz mapami online);

  • Rozwiązywanie aktualnych problemów;

  • Administrowanie dokumentacją rozliczeniową;

  • Kontrola nad jakością i terminowością dostaw.

WYMAGANIA

  • Znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego na poziomie min. B1/B2 – warunek konieczny.

  • Biegła znajomość komputera oraz pakietu MS Office;

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach pod presją czasu;

  • Umiejętność szybkiego uczenia się;

  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej.

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w firmie transportowej;

  • Znajomość języka angielskiego.

CO OFERUJEMY

  • Pracę w młodym, międzynarodowym zespole;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Narzędzia, niezbędne do wykonywania pracy;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie;

  • Szkolenia oraz wsparcie doświadczonych pracowników;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pakiet świadczeń.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 889953497