2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Lubelskie
  6. Logistyka - Lublin
Dodane 20 maja 2024

Dyspozytor międzynarodowy z j. ukraińskim/ rosyjskim

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

OPIS

Jesteśmy firmą transportową, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy transportowej HEGELMANN. Na swoim pokładzie posiadamy bardzo doświadczony zespół. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie flotą pojazdów, organizację tras transportowych, koordynację działań zespołu kierowców oraz zapewnienie terminowej i efektywnej dostawy towarów do klientów.

Jesteś energiczną osobą, posiadasz dużą motywację i chcesz w kreatywny sposób realizować się w pracy, wdrażać swoje pomysły? Tutaj masz tę szansę!

OBOWIĄZKI

  • Koordynacja kierowców (praca z trackerem GPS oraz mapami online);

  • Administrowanie dokumentacją rozliczeniową;

  • Kontrola nad jakością i terminowością dostaw;

  • Rozwiązywanie aktualnych problemów;

WYMAGANIA

  • Znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego na poziomie min. B1/B2 – warunek konieczny.

  • Biegła znajomość komputera oraz pakietu MS Office;

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach pod presją czasu;

  • Umiejętność szybkiego uczenia się;

  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej.

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w firmie transportowej;

  • Znajomość języka angielskiego.

CO OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Pracę w młodym, międzynarodowym zespole;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie;

  • Narzędzia, niezbędne do wykonywania pracy;

  • Szkolenia oraz wsparcie doświadczonych pracowników;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pakiet świadczeń.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 889953497